GENEL AÇIKLAMA

Elektro gitar, akustik giar, synth ve diğer telli enstrümanlar da dahil olmak üzere geniş bir ses yelpazesine sunmak için üretilen VOX Starstream Type 1 bir elektro gitarın neler yapabileceği konusunda yenilikçi bir yaklaşım sergilemek isteyen müzisyenler için mükemmel bir enstrümandır. VOX Starstream Type 1,  grupla, stüdyoda veya kendi başınıza kulaklıkla gece sessizce çlabileceğiniz heyecan verici yeni olanaklar sunuyor.

 

AREOS-D sistemi ile birleştirilen Starstream Type 1, onboard gitar teknolojisinin son halidir ve konu gelişmiş elektronik gitar teknolojisi olduğunda VOX sınırları zorlamasıyla ilgili ününü korumaya devam ediyor. Parmaklarınızın ucu ile kontrol edebileceğiniz sistem sayesinde; Otantik ve klasik elektro gitar manyetikleri; zengin soundlu geleneksel ve akustik enstrümanlar için piezo alıcı sistemi; Güçlü DSP motoru; Standart volume, tone ve manyetik seçme kontrolleri ve sese son şeklini vermek için önemli ayarların bulunduğu Kontrol Modülü.

 

Benzersiz üç boyutu kenar yapısı maksimum konfor için özel olarak tasarlanmış olup tarzınıza kolayca uyum sağlar. Muntazam bir sap, sınırsız üst perde erişimi, sıcak tonlu rezonant ahşap gövde, özel seslendirilmiş manyetik alıcılar, ve kolay kullanılan dengeli tremolo sistemi ile donatılmış en çağdaş gitardır.

ÖZELLİKLER

Dahili Sistem: AREOS-D Sistemi; Kontrol Modülü, Manyetik alıcılar, Piezo Manyetikler, Volume, Ton ve Manyetik anahtarı

Gövde ağacı: Mango

Sap ağacı: Maple

Perde ağacı: Rosewood

Sap: Fingerboard alanı: 310mm, Sap şekli: "C" şeklinde, Ölçek uzunluk: 25 1/8" (638 mm), Perde sayısı: 22, Perde boyutu: Medium jumbo, Somun genişliği: 43 mm 

Manyetikler: VOX XLM x 2, Piezo Manyetik (her iki köprüde)

Köprü: 2 Post Tremolo

Kontroller: 3 pozisyonlu model seçimi, Grup seçimi, VOLUME potu, TONE potu, DRIVE/REVERB potu, POWER tuşu ve LED, FX (efekt) /CANCEL tuşu ve LED, WRITE tuşu ve LED

Ses sayısı:27 (9 bank x 3)

Kullanıcı Programları: 6 (2 bank x 3)

Çıkış: Gitar çıkış jackı (1/4" phone type), Kulaklık jackı (1/8" phone type)

Güç kaynağı: Alkalin pil (AA, LR6) x 4, veya Şarj edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) x 4

Sürekli kullanımda tahmini pil ömrü: Alkalin pil: 11 saat, Şarj edilebilen Ni-MH pil: 15 saat * Kullanıma göre değişiklik gösterebilir.

Aksesuarlar: Tremolo Kolu, Ayarlama anahtarı, Alkalin pil (AA, LR6) x 4 (enstrümanı denemek için), Çanta

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS