GENEL AÇIKLAMA

İlk piyasaya çıktığı 1958'den beri AC15 kombo sayısız gitaristin amfi tercihi olmuştur.

İki kanalı vardır: Normal ve Top Boost. Her kanalın kendi Volume kontrolu bulunmaktadır ve Top Boost kanalı interaktif Treble ve Bass ton kontrollarına sahiptir. Her iki kanal da Master bölümündeki Tone Cut ve Volume kontrollarına bağlıdır. Tone Cut kontrolu preamptan çok power olarak çalışarak tonu şekillendirir. Master Volume kontrolu her kanalın ayrı ayrı ses düzeyleriyle çalışarak doğru miktarda gain oluşturulmasını sağlar.

Klasik Vox tremolo efekti kullanılarak amfinin sesi daha tatlı bir hale getirilebilir. İstediğiniz sesi elde etmenizi kolaylaştırmak için hız ve derinlik ayarlanabilir. Sese genişlik katmak üzere ayrıca Spring Reverb bulundurmaktadır. Tüm Custom serisi amfiler gibi Vox VFS-2 ayak svici kullanılabilir, sviçle Reverb ve Tremolo efektlerini çalmaya devam edilirken açılıp kapatılabilir.

3 adet 12AX7 preamp tube ve bir çift EL84 tube, 12"'lik bir Celestion G12M Greenback hoparlörü kullanmaktadır. Custom serisinin tüm modelleri gibi, harici hoparlör kabinini çalıştırmak için 8/16 ohm'ye ayarlanabilir bir çıkış jakı vardır. Ayrıca 2. ek hoparlör jakı ile dahili hoparlörler yanında 16 ohm kabin kullanılarak daha dolgun ses elde edilebilir. - See more at: http://www.korgtr.com/AC15-C1_140.html#0

ÖZELLİKLER

Boyutlar: 602 x 265 x 456 mm.

Ağırlık: 22kg.

Çıkış gücü: 16 Ohms içine 15Watt RMS

Hoparlör: 1 x 12" 16 ohm Celestion G12M Greenback

Girişler: Normal input jakı, Top Boost input jakı, Footswitch jakı

Çıkışlar: External loudspeaker jakı, Extension loudspeaker jakı

Seçenekler: VFS2A ayak svici

KLAVUZLAR & DESTEK


AC15 Custom

+ AC15 Custom - Kullanıcı Klavuzu (ac15-custom-4.pdf)

VIDEO

Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS