GENEL AÇIKLAMA

Kompakt ve hafif VX serisi amfiler, yeni vakum lambası Nutube ile bass gitar için 50 Watt'lık bir modelde birleşti. Benzersiz avantajları arasında, orijinal sekiz inçlik bir VOX hoparlör, güçlü bir ton ile zengin düşük-frekanslı ses üretimi ve sıcak vakum lambası sesi sağlayan eşsiz bir bas refleks yapısı bulunmaktadır. Ayrıca ayrıntılı bir ses şekillendirmesine olanak sağlayan dört bant EQ, bas için vazgeçilmez bir kompresör efekti ve hafiften yüksek gainli overdrive'a kadar her şeyi sağlayan bir overdrive efekti vardır. Ayrıca, AUX IN jakı, kulaklık girişi ve PA sisteminize doğrudan bağlantı için bir DIRECT OUT jakı da dahil olmak üzere giriş / çıkış jaklarının tamamı sağlanmaktadır. Estetik açıdan bakıldığında, VX50 BA, kırmızı bir renk şeması, geleneksel dikey bir VOX  logosu ve farklı ve belirgin hatları olan bir metal ızgaraya sahiptir.

 

• Devrim yaratacak hafiflik ve kompakt bir üniteden gelen yüksek 50W çıkış gücü.
• Nutube'un sıcak vakum lambasının sesi.
• Düşük frekanslı zengin sesler sunan VOX orijinal sekiz inçlik hoparlör.
• Bas refleks yapısı zengin düşük frekanslı sesler üretir.
• Dört bantlı EQ, basçı için detaylı bir ses şekillendirmesine olanak tanır.
• Kompresör, sıkı bir sese sahip performansın keyfini çıkarmanızı sağlar.
• Punchy overdrive.
• AUX girişi, PHONES çıkışı ve DIRECT çıkışı gibi zengin bir giriş/çıkış seçimi.

 

Devrimsel hafiflik ve kompakt ünite, 50 Watt'lık yüksek ses çıkışı

 

Yüksek 50Watt çıkış gücüne rağmen, hafif 4.5 kg'lık (9.9lbs) gövde ve kompakt tasarım, taşımanın ne kadar kolay olduğunu kanıtlar. Tek parça ABS gövde, ağırlığı hafif tutarken aynı zamanda yüksek dayanıklılık ve mükemmel ses kalitesi sağlar.

 

Nutube'un sıcak vakum lambasının sesi

 

Yeni vakum lambası olan Nutube'u kullanan bu amfi, daha kompakt, hafif ve enerji tasarruflu olup, yüksek 50W çıkış gücü sağlar. Vakum lambalardan beklediğiniz zengin tonlar ve sonik gücün yanı sıra net ve bir o kadar da sıcak ve dolgun bir tona sahip çıkış gücünün zevkine varacaksınız

 

Bas refleks yapısı, derin bir çıkış gücü ve düşük frekanslı zengin bir  ses sağlar

 

Özel olarak geliştirilmiş bas refleksli yapısı, her ayrıntıyı güçlü bir sound için özel olarak ayarlanmış olarak sunuyor. Gövdesinin hafifliği, dayanıklılığı ve mükemmel akustik özellikleri nedeniyle ABS polimer kullanılıyor. Bu ayrıca, ahşap malzeme ile imkansız olan ve ideal kabin rezonansına ulaşabilen bir 3D tasarıma olanak tanıyor. Buna ek olarak, bir bass amfisi için en uygun rezonansı elde eden ahşap malzeme hoparlör yatağında kullanılıyor. Gövde polimer iken, taş-kaplama görünümlü dış cephe aynı zamanda farklı bir yüksek kalite hissi veriyor.

 

Dört bant EQ, basçıların seslerini ayrıntılı olarak şekillendirmesini sağlar

 

Amfi dört bant EQ ile donatılmıştır: BASS, LO MID, HI MID ve TREBLE. Bu, bas için gereken ayrıntılı ses şekillendirme denetimini sağlar. VX50 BA ile sesinizi, herhangi bir stili kapsayan geniş bir aralıkta ayarlama olanağına sahip olacaksınız.

 

Sıkı bir ses performansı için compressor ve punchy overdrive

 

COMP düğmesinin açılması, compressor devresini devreye sokarak compression ve sustainli bir ses kazandırır. Tutarlı dinamiklerden ve sıkı ve istikrarlı sesten keyif alacaksınız. DRIVE düğmesini açmak, overdrive'ı uyguluyor ve yumuşak overdrive'dan tam doygunluğa kadar keskin bir ses sunuyor. Hem DRIVE düğmesi hem de COMP düğmesi açıksa, overdrive sesi compressli clean sesle birlikte düşük frekanslarda birleşir ve distortionlı, ancak düşük frekans aralığını koruyan eşsiz bir ses verir.

 

Zengin bir dizi giriş / çıkış jakı

 

AUX IN jakı, jam session için bir ses çalar veya ritim makinesi bağlamanızı sağlar, DIRECT OUT jakı, tunerinize veya PA sisteminize doğrudan bağlantı için kullanılabilir ve kulaklık jakı, evde pratik yapmak için idealdir.

ÖZELLİKLER

Giriş/Çıkış:

     GİRİŞ: 1/4” phone jack (balanssız)

     AUX GİRİŞİ: 1/8” stereo mini phone jack

     DIRECT ÇIKIŞI: TRS phone jack (balanssız)

     KULAKLIK: 1/8” stereo mini phone jack

 

Lamba: Nutube 6P1

 

Ekolayzer:


          BASS: ±10dB@90Hz

          LO MID: ±8dB@300Hz

          HI MID: ±10dB@700H

          TREBLE: ±10dB@3.2kHz


Çıkış gücü: Maksimum ortalama 50Watt RMS


Hoparlör: VOX Original 8” hoparlör


Güç Kaynağı: AC adaptör (DC 19V)

 

Güç tüketimi: 3.42A

 

Boyutları (E x D x Y): 354 mm × 208mm × 313mm / 13.94" × 8.19" × 12.32"

 

Ağırlık: 4.5 kg / 9.92 lbs.

 

Beraberinde verilenler: AC adaptör (DC 19V), güç kablos

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS