GENEL AÇIKLAMA

Kompakt ve hafif VX serisi amfiler, yeni vakum lambası Nutube ile klavye için 50 Watt'lık bir modelde birleşti. Yüksek frekans aralığında bile net bir ses çıkışı sağlayan koaksiyel bir hoparlör ve oldukça güçlü, zengin düşük frekanslı bir ses üreten bas refleks yapısı ile bu amfiler kompakt ve hafif bir üniteden yüksek kaliteli sesler çıkarır. Üç kanallı tasarımı her kanal için bağımsız bir ses kontrolü sağlar ve CH3 de mikrofon girişini destekler. Bu amfi basit ve kolay taşınabilir bir PA sistemi olarak da kullanılabilir. AUX IN girişi, kulaklık girişi ve  PA sistemine bağlantı için bir LINE OUT çıkışı da dahil olmak üzere, giriş/çıkış jaklarının tamamı sağlanmaktadır. Bu amfi, monitör amfisi olarak sahne içi kullanım için de idealdir.

 


• Devrim yaratacak hafiflik ve kompakt bir üniteden gelen yüksek 50W çıkış gücü.
• Nutube'un sıcak vakum lambasının sesi.
• Sekiz inç koaksiyal hoparlör, yüksek oranda ifade özgürlüğü sunar.
• Bas refleks yapısı zengin düşük frekanslı sesler üretir.
• Bağımsız ses denetimleri olan üç kanallı tasarım.
• Sesi esnek bir şekilde kontrol etmek için üç bantlı master EQ.
• CH3 girişi LINE / MIC arasında değiştirilebilir ve bir PHASE düğmesi bulunur.
• AUX girişi, PHONES çıkışı ve LINE çıkışı gibi zengin bir giriş/çıkış seçimi.

 


Devrimsel hafiflik ve kompakt ünite, 50 Watt'lık yüksek ses çıkışı

 

Yüksek 50Watt çıkış gücüne rağmen, hafif 4.1 kg'lık (9lbs) gövde ve kompakt tasarım, taşımanın ne kadar kolay olduğunu kanıtlar. Tek parça ABS gövde, ağırlığı hafif tutarken aynı zamanda yüksek dayanıklılık ve mükemmel ses kalitesi sağlar.

 

Nutube'un sıcak vakum lambasının sesi

 

Yeni vakum lambası olan Nutube'u kullanan bu amfi, daha kompakt, hafif ve enerji tasarruflu olup, yüksek 50W çıkış gücü sağlar. Vakum lamblalarının zengin tonları ve sonik gücünün keyfine ek olarak, ayrıca piyano ve elektrikli piyano seslerini geliştiren compression tonunu da takdir edeceksiniz.

 

Koaksiyel hoparlör, yüksek frekans aralığında bile net bir ses sağlar

 

İki yönlü koaksiyel hoparlör, güçlü bir sekiz inç hoparlör ve tweetere sahiptir. Derin baslardan temiz tizlere kadar, şeffaf bir sound sağlarken diğer yandan da dolgun bir ses yüksekliği sunar. Bir başka avantajı da, koaksiyel bir hoparlörden beklediğiniz mükemmel konumlandırma duygusudur. Bir piyanonun veya synthesizer'ın pırıl pırıl tizleri bile her ayrıntıda ifade edilir.

 

Bas refleks yapısı, derin bir çıkış gücü ve düşük frekanslı zengin bir  ses sağlar

 

Özel olarak geliştirilmiş bas refleksli yapısı, her ayrıntıyı tuşlu çalgılar için özel olarak ayarlanmış olarak sunuyor. Gövdesinin hafifliği, dayanıklılığı ve mükemmel akustik özellikleri nedeniyle ABS polimer kullanılıyor. Bu ayrıca, ahşap malzeme ile imkansız olan ve ideal kabin rezonansına ulaşabilen bir 3D tasarıma olanak tanıyor. Buna ek olarak, bir klavye amfisi için en uygun rezonansı elde eden ahşap malzeme hoparlör yatağında kullanılıyor. Gövde polimer iken, taş-kaplama görünümlü dış cephe aynı zamanda farklı bir yüksek kalite hissi veriyor ve siyah/beyaz renkleri bir klavyenin renklerini temsil ediyor.

 

Üç bant master EQ, esnek ses kontrolü sağlar

 

BASS, MIDDLE ve TREBLE kontrollerine sahip üç bant master EQ üç kanalda ortaktır. Sesinizi şekillendirmeniz gereken temel ve esnek kontrol sağlar.

 

Üç kanallı tasarım, herhangi bir sahnenin taleplerini karşılar.

 

Zengin bir dizi giriş / çıkış jakı

Bu ünitenin üç kanallı tasarımı, üç klavye, iki klavye ve bir mikrofon, bir stereo klavye çıkışı ve bir mikrofon gibi her sahnenin ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıca basit bir PA sistemi gibi de kullanılabilir. Bir ana ses kaynağına ek olarak, her 1-3 kanal için bağımsız ses kontrolü de sağlanmaktadır. Üstelik, her kanalın, aşırı hacimden kaynaklanan bozulmayı önlemek için bir CLIP göstergesi vardır. CH3 ayrıca bir PHASE düğmesi ile donatılmıştır. CH3'e bir mikrofon bağlandığında, bu düğme CH1 ve CH2'ye bağlı cihazlara faz girişini düzeltmek veya düşük frekanslı akustik feedback'i azaltmak için kullanılabilir. Ses çalarınızı veya ritim makinenizi bağlayarak jam session'ların tadını çıkarmak için bir AUX IN girişi, bir PA sistemine bağlantı için kullanılabilen bir LINE OUT çıkışı  dahil olmak üzere, giriş / çıkış jaklarının tamamamı sağlanmaktadır. Evde çalışmak için idealdir.

ÖZELLİKLER

Giriş/çıkış:

  Giriş CH1: 1/4 "phone jack (balanssız)

  Giriş CH2: 1/4 "phone jack (balanssız)

  Giriş CH3: 1/4 "phone jack (balanssız) mikrofon/hat olarak   kullanılabilir

  AUX IN: 1/8 "stereo mini phone jack

  LINE OUT: 1/4 "phone jack (balanssız)

  Kulaklık: 1/8 "stereo mini phone jack


Lamba: Nutube 6P1

 

Ekolayzer:


          BASS: ±10dB@100Hz

          MIDDLE: ±10dB@700Hz

          TREBLE: ±10dB@10kHz


Çıkış gücü: Maksimum ortalama 50Watt RMS

 

Hoparlör: VOX Original 8” tweeter'lı hoparlör (2-yönlü koaksiyel)

 

Güç Kaynağı: AC adaptör (DC 19V)

 

Güç tüketimi: 3.42A

 

Boyutları (E x D x Y): 354 mm × 208mm × 313mm / 13.94" × 8.19" × 12.32"

 

Ağırlık: 4.1 kg / 9.04 lbs.

 

Beraberinde verilenler: AC adaptör (DC 19V), güç kablosu

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS