GENEL AÇIKLAMA

Tek kanal. Tek Hoparlör Tek amaç.

VOX AC30, 1960’lardan beri rock’ın ayrılmaz bir parçasıydı. Eşsiz ve taklit edilemeyen sesi, müzisyenleri bu güne kadar hayran bırakmaya ve ilham vermeye devam ediyor. AC30 OneTwelve (AC30S1), klasik AC30'un tam teşekküllü deneyimini daha sade ve basit bir şekilde sunar. Tek kanallı tasarım, AC30'un saygın Top Boost kanalını temel alıyor. Bu ses, rock tarihindeki en ünlü rifflerin kaynağı olmuş bir ses. Bu benzersiz, dokunmaya duyarlı devre, chimey clean'den zengin overdrive'a kadar çok çeşitli tonlar sunar. AC30S1'de ayrıca stüdyo kalitesinde dijital reverb, favori pedallarınızla eşleştirme için efekt send/return ve diğer hoparlör kabinleriyle eşleştirme için harici hoparlör çıkışı bulunuyor. Bu yeni AC30, amfi tasarımı basit, modern bir yaklaşımla efsanevi VOX tonlarını eşleştiren ikonik bir sesin evrimini temsil ediyor.

 

Temel Özellikler

     • AC30’un imzası Top Boost’dan ilham alan tek kanallı tasarım.

     • İki adet 12AX7 pre-amfi lambası ve dört adet EL84 power-amfi lambası içeren full lambalı tasarım.

     • AC30S1 için özel olarak seslendirilmiş, tek bir Celestion yapımı 12 inç hoparlör ile donatılmıştır.

     • Efekt send/return ve harici hoparlör çıkışı pedallar veya harici kabinlerle eşleştirme için sağlanmıştır - Klasik spring reverbini taklit eden dijital reverb ile donatılmıştır.

 

Efsanevi AC30'un Top Boost kanalını devraldı

Top Boost kanalının sesi, 1960'lı yıllardan bu yana sayısız gitarist için ilham kaynağı oldu ve günümüzde sahnelerde ve kayıtlarda üstün bir varlık salmaya devam ediyor. AC30S1, AC30'un imzası olan tonu olarak kabul edilen Top Boost kanalının benzersiz sesine odaklanır. Top Boost kanalının sonik karakterinin her nüansına, parlak cleanlerden, ağır overdrive tonlarına kadar geniş bir sound sunan bu amfide pre-amfi için iki adet 12AX7 lamba ve power-amfi için dört adet EL84 tüpü ile full lambalı bir tasarımı kullanmaktadır.

 

Günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için esneklik

AC30S1, günümüz gitaristlerinin çeşitli çalma stilleri için gereken esnekliği sağlar. Send/return bağlantıları, harici efektlerin uygun şekilde bağlanmasını sağlar ve harici hoparlör kabininin bağlantısı için harici bir hoparlör çıkışı da sağlanır. Ünite ayrıca, tonal aralığınızı daha da genişletmek için bir spring reverb ünitesini taklit eden yerleşik bir reverb'e de sahiptir.

 

AC30S1, herkese ve her yere uygun bir amfi

İlk olarak 1960'lı yıllardan bu yana ortaya çıktığından beri, ünlü altı-giriş modeli, çeşitli hoparlör seçeneklerine sahip modeller ve el-bağlantılı üniteler de dahil olmak üzere çeşitli AC30 modelleri olmuştur. Bu çok sayıda AC30 modelinden AC30S1, tam teşekküllü AC30 sesini deneyimlemenin en kolay yoludur. Aynı zamanda önceki AC30 ünitelerine göre daha hafif ve daha kompakttır, bu da kolayca taşınabilir. AC30S1 ile, her zaman ve her yerde efsanevi VOX tonunu kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Kontroller: Gain, Bass, Treble, Reverb, Volume

Girişler: 1 x Giriş, FX LOOP RETURN Girişi

Çıkışlar: 1 x Harici Hoparlör Çıkışı, FX LOOP SEND Çıkışı

Lambalar: 2 x 12AX7, 4 x EL84

Çıkış Gücü: 30 W RMS (16Ω)

Hoparlör: 1 x 12" Celestion VX12 (16Ω)

Boyutları (E x D x Y): 658 mm x 265 mm x 550 mm / 25.91" x 10.43" x 21.65"

Ağırlık: 24.5kg / 54.01 lbs.

Aksesuarlar: AC Cable

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS