GENEL AÇIKLAMA

İngiliz yeşili olarak tasvir edilen agresif Continental Type-1

Type-1, akorların rezonansına öncelik vermek için ayarlanmış standart bir delikli mızıkadır ve klasik vamping tekniğini kullanan blues ve rock sanatçıları için mükemmeldir. Gövde, sıcak ahşap tonunu ve aynı zamanda mükemmel dayanıklılığı sağlayan doğal ahşap elyaf ve reçine kombinasyonundan yapılır. Arkadaki ve yanlardaki ses deliği açıklıkları, tüm mızıkanın rezonansını arttırır, bu da sese harika bir his ve genel netlik sağlar. Geleneksel İngiliz yeşili renk şeması, VOX'un klasik rock ruhunu örneklemektedir.

 

Güvenilir SUZUKI Müzik INTS. MFG. LTD. ŞTİ. ile işbirliği

VOX Continental mızıkaları, 60 yıldan uzun bir süre önce kurulmuş saygın bir mızıka üreticisi olan SUZUKI ile bir işbirliğinin sonucudur. “SUZUKI tarafından JAPONYA'da üretilmiştir” cümlesi, dünya çapında uzun yıllara dayanan güven ile müzisyenlerini yücelten dünya çapında bir lider olan SUZUKI'den beklediğiniz kaliteyi garanti ediyor.

 

Deneyiminizi geliştirmek için eksiksiz bir aksesuar yelpazesi

Mızıka, herhangi bir yere varabileceğiniz bir enstrüman olduğu için, yeni Continental mızıkalara eşlik eden eşdeğer bir VOX plastik kılıf da var. Özel kılıfa ek olarak, Continental ayrıca klasik Beatles şarkıları için “Love Me Do” ve “From Me to You” şarkılarının yanı sıra VOX logolu bir temizleme bezi de sunuyor. Bu gerçekten sadece VOX'un sağlayabileceği bir rock müzik özgünlüğüne sahip özel bir paket.

ÖZELLİKLER

Notalar:
10 delik; 20 nota, Major 4 Nota (C, D, G, A)

Kapak:
Kaplamalı paslanmaz çelik kaplama

Tarak:
Ahşap/Reçine alaşımlı tarak

Boyutlar:
100 mm x 27 mm x 18 mm / 3,94 "x 1,06" x 0,71 "

Ağırlık:
66,5 g / 2,15 oz.

Dahil öğeler:
Plastik kasa, VOX orijinal bez, kılavuz (Beatles notaları ile)

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS