GENEL AÇIKLAMA

Öne çıkan dolgun sesiyle şık Continental Type-2

Type-2, melodik tonları veya balladları çalmak için ideal olan eşit tampere kullanır. Mükemmel ses ve dayanıklılık sağlayan doğal ahşap elyaf ve reçine gövdesine ek olarak, sağlam ses doğrudan arka kapak açıklıklarından yansıtılarak, bu aleti farklı kılan açıkça tanımlanmış, dolgun ve sıcak bir ton üretilir. Kalın retro-chic kırmızı renklendirme ile, Type-2, VOX'un yüksek tasarım ve tarzının duygusunu taşır.

 

Güvenilir SUZUKI Müzik INTS. MFG. LTD. ŞTİ. ile işbirliği

VOX Continental mızıkaları, 60 yıldan uzun bir süre önce kurulmuş saygın bir mızıka üreticisi olan SUZUKI ile bir işbirliğinin sonucudur. “SUZUKI tarafından JAPONYA'da üretilmiştir” cümlesi, dünya çapında uzun yıllara dayanan güven ile müzisyenlerini yücelten dünya çapında bir lider olan SUZUKI'den beklediğiniz kaliteyi garanti ediyor.

 

Deneyiminizi geliştirmek için eksiksiz bir aksesuar yelpazesi

Mızıka, herhangi bir yere varabileceğiniz bir enstrüman olduğu için, yeni Continental mızıkalara eşlik eden eşdeğer bir VOX plastik kılıf da var. Özel kılıfa ek olarak, Continental ayrıca klasik Beatles şarkıları için “Love Me Do” ve “From Me to You” şarkılarının yanı sıra VOX logolu bir temizleme bezi de sunuyor. Bu gerçekten sadece VOX'un sağlayabileceği bir rock müzik özgünlüğüne sahip özel bir paket.

ÖZELLİKLER

Notalar:
10 delik; 20 nota, Major 4 Nota (C, D, G, A)

Kapak:
Paslanmaz çelik kaplama

Tarak:
Ahşap/Reçine alaşımlı tarak

Boyutlar:
100 mm x 27 mm x 20 mm / 3.94" x 1.06" x 0.79"

Ağırlık:
72.7 g /2.56 oz.

Dahil öğeler:
Plastik kasa, VOX orijinal bez, kılavuz (Beatles notaları ile)

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS