GENEL AÇIKLAMA

Popüler VXI’e yapılan bir güncelleme olan VX15 GT, gitar amfileri için yeni olanaklar sunma arzusundan doğdu. Neredeyse imkansız derecede hafif olan bir tasarım, modelleme teknolojisi tarafından yönlendirilen optimum ses, gerçekçi ve sahneye hazır sesler için dikkatlice hesaplanan bir iç yapı. Mevcut gitar amfisi düşüncelerini yıkan VX15 GT, herhangi bir müzikal sahnede gitar çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

 

■ Her zamankinden daha gösterişli toplam 11 amfi modeli

Yıllardır ürettikleri modelleme amfiler sayesinde, VOX en üst düzeyde ses sunar. Tescilli VET (Sanal Element Teknolojisi), yalnızca duyulabilir sonucu yeniden üretmekle kalmıyor, aynı zamanda orijinal devrenin kendisini de yeniden düşünerek, sesi etkileyen bireysel bileşenleri bile titizlikle modelleyerek, benzeri görülmemiş gerçekçilik sağlıyor. Klasik AC30'a ek olarak, bu ünite ünlü lambalı amfiler, modern yüksek gainli amfiler ve nadir butik amfilerr gibi çok çeşitli sesleri kapsar. Yeni eklenen LINE seçimi, sadece elektro gitarı değil aynı zamanda akustik gitarı da destekleyen ve ünitenin faydasını daha da genişleten bir özelliktir

 

■ Çok yönlü sekiz tür efekt seçimi
Ayrıca sesinizi şekillendirmede vazgeçilmez efekt türlerinin eksiksiz bir çeşidi de dahil edilmiştir. Her iki türü de, modülasyonu ve delay/reverb'ü aynı anda kullanabilir ve her biri dört tip arasından seçebileceğiniz toplamda sekiz varyasyon sağlar. Bu, genel gitar sesinizi biçimlendirmek için son dokunuşları ekleme yeteneğiniz olduğu anlamına gelir. Ayrıca bir tap düğmesi de vardır, böylece delay süresi gibi parametreleri sezgisel bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

Mükemmel bir akustik tepki için hazırlanmış, ABS'den yapılan çok hafif, sızdırmaz bir gövdeye ve bas refleks tasarımına sahip iç yapı
Bu ürünü kaldırdığın anda şaşıracaksın! VX15 GT, bir gitar amfisi için mantıksız görünen ultra hafif bir tasarıma sahip, ancak hafiflik tek avantajı değil. Mükemmel akustik özellikleri için ABS'den yapılmış kapalı bir gövde, gereksiz titreşimleri en aza indirir, ses kaybını önler ve gitar sesini verimli bir şekilde yansıtır. Bas refleks yapısı, düşük frekans aralığının iyi şekilde korunmasını sağlar. Tipik bir küçük amfiye sahip olma durumdan farklı olarak, güç eksikliği hissetmeyeceksiniz.

 

Son derece portatif VX15 GT
15W çıkış ile VX15 GT her yerde çalışmaya hazır. Üst seviye VX 50 GTV ile aynı sayıda amfi ve efektle, mükemmel ses kalitesi sağlar. Tam teşekküllü gitar çalmanın tadını çıkarmayı kolaylaştıran amfiler için yeni bir standart.

 

En son teknik özelliklere uygun harika bir tasarım özü
VOX'tan beklediğiniz şıklık, kesinlikle bu modeller tarafından da miras alınmaktadır. ABS tek parça yapısı ile sağlanan karmaşık üç boyutlu tasarıma ek olarak, siyah tonlu elmas ızgara bezle taş renkli bir gövdeyi birleştirerek zarif bir denge sağlar.

 

■ Tuner ve diğer destek işlevleri
Bir tuner, gitarist için genel destek sağlayan birçok fonksiyondan sadece biridir. AUX girişi, harici bir ses kaynağıyla birlikte çalarak keyif almanıza izin verir, yerleşik kabin simülatörlü kulaklık/çıkış jakı, evde pratik yapmak için harika bir özelliktir, önceden ayarlanmış modlar, sahneye hazır sesleri anında geri çağırmanıza olanak sağlar ve ayarların fiziksel düğme konumlarını yansıtmasını sağlayan manuel bir mod da vardır.

 

Genişletilmiş özellikler için foot switch ekleme
Ayrı olarak satılan foot switch, programları değiştirmek ve efektleri açmak/kapatmak için ayağınızı kullanmanızı sağlar. VFS5 bağlandığında, program hafızaları sekiz türe çıkarılır. Bu, sahne performanslarınız için mükemmel destek sağlar.

 

Amfi modelleri: DELUXE CL, BOUTIQUE CL, BOUTIQUE OD, VOX AC30, VOX AC30TB, BRIT 1959, BRIT 800, BRIT VM, SL-0D, DOUBLE REC, LINE

Efekt Türleri: MODULATION  (CHORUS, FRANGER, ORG PHASE, TWIN TREM), DELAY/REVERB  (A.DELAY, TAPE ECHO, SPRING, HALL)

ÖZELLİKLER

Amfi modelleri: 11 (10 + Hat)

 

Efektler: 8

 

Hazır Programlar: 11

 

Kullanıcı Programları: 2 (VFS5 foot switch kullanılması halinde, kullanıcı programlarının sayısını 8'e yükseltir)

 

Giriş/çıkış:
      VX15GT: INPUT girişi, Kulaklık girişi, AUX IN girişi, FOOT SW girişi

 

Lamba: Nutube 6P1

 

Power Amfi Çıkışı:
      VX15GT: Maksimum ortalama 15W RMS @ 4 ohm

 

Hoparlör:
      VX15GT: 6,5 "4 ohm

 

Sinyal işleme:
      A/D dönüşümü: 24 bit
      D/A dönüşümü: 24 bit

 

Sampling Frekansı: 44.1 kHz

 

Güç kaynağı:
      VX15GT: AC adaptör (DC 12 V)

 

Güç tüketimi:
      VX15 GT: 2,5 A

 

Boyutlar (E x D x Y): 354 mm x 208 mm x 313 mm / 13.94 "x 8.19" x 12.32 "

 

Ağırlık:
      VX15GT: 3,8 kg / 8,38 lbs.

 

Dahilinde verilenler:
      VX15 GT: AC adaptör (DC 12 V)

 

Aksesuarlar (ayrıca satılır): VOX VFS2 foot switch, VOX VFS5 foot switch

 

* Özellikler ve görünüm iyileştirme için önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS