GENEL AÇIKLAMA

1960'larda piyasaya sürülen gözyaşı damlası şeklindeki Mark VI gitar, birçok müzisyen tarafından sevildi. Eşsiz görünümüyle, hayranlarının kalbini fethetmeye devam ediyor. Bu gitarın karakteristik şekline sahip mini boyutlu bir versiyonunu piyasaya sürdük.

En sevdiğiniz riffleri parkta, metroda veya otobüste çalın! Yeni VOX Mark III mini, tam boyutlu bir elektro gitarın sesini ve hissini kompakt bir formatta sunar. Standart bir gitarla aynı akort ve gerilimde ama 476 mm kısa skala formatındadır. Özellikle kısa ölçekli gitarlar için tasarlanmış yüksek dişli sayısına sahip akort kulakları, kolay ve doğru akort sağlar. Mükemmel bir seyahat gitarı deneyimi için VOX Mark III mini'yi bir amPlug veya VGH serisi ile birleştirmeyi deneyin.


Tam boy bir gitar gibi çalınabilen kısa ölçekli sap

Bu yeni gitar, 476 mm kısa ölçekli bir sapa sahiptir. Heavy-gauge teller kullanılarak standart gitar akordu'na (E1, B2, G3, D4, A5 ve E6) ayarlanabilir. Köprü, tam boy bir gitarla aynı boyuttadır ve standart bir gitar çalma hissi sağlar.


Pürüzsüz bir akort için özel kulaklar

Bu enstrümanın kısa ölçeğine uyacak şekilde ayarlanmış, yüksek dişli sayısına sahip özel akort kulakları geliştirdik. Bu sayede enstrümanın akort edilmesi tam boyutlu bir gitar kadar pürüzsüz hale gelir.

 

Klasik VOX tonunu sunan single-coil manyetikler

Bu enstrüman, size 1960'ların pürüzsüz tonlarını veren single-coil manyetiklere sahiptir. Gitarda geniş bir ton yelpazesi ile çalmak için iki manyetik ve bir switch bulunur.


Üç benzersiz ve canlı renk seçeneği

Marble modeli, beyaz bir taban üzerine enerjik, canlı tonlarla benzersiz bir tasarım anlayışına sahiptir.

Loud red modeli, ateşli parlak duruşuyla göz alıcıdır.

Aqua green modeli, hoş rengiyle taze ve sakin bir izlenim verir.


Çocuklar için ilk gitar olarak mükemmeldir

Bu günlerde ebeveynler çocuklarına sevdikleri rock müziği gösteriyor ve onlara gitar sevgisini aşılıyorlar. VOX Mark III mini, kısa ölçeği ve küçük gövdesiyle çocuklar için ilk gitar olarak mükemmeldir. 476 mm skala uzunluğu, standart bir gitar skalasının dörtte üçü kadardır ve çocuklar için mükemmel boyutta bir gitardır.

 

ÖZELLİKLER

Teknik özellikler

Gövde
Terentang

Sap
Akçaağaç

Klavye
Menekşe

Scale
476 mm (18 3/4¨)

Perde Sayısı
19 Medium Jumbo fret

Manyetikler
Single-coil pickup x2

Kontroller
Volume, Tone, Manyetik Switchi

Boyutları(ExDxY)
243mm x 65mm x 810mm

Ağırlık
2.1 kg

Beraberinde verilenler
Sap ayarı anahtarı, Köprü ayarı anahtarı, Taşıma çantası

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS