GENEL AÇIKLAMA

Tube ve Solid State'i, vintage ve moderni, temiz ve kirliyi birleştiren her şeye sahip VR serisi amfileri, VOX'un popüler Valve Reactor (VR) devresini kullanarak tek bir amfiden gerçek ve beğenilen tonların yakalanmasını sağlar.

AC15VR, iki kanallı, 1 x 12" VX12 Celestion custom hoparlörlü ve dijital reverb içeren bir modeldir. Eski tip split-panel tasarıma sahip olan AC15VR, Normal ve Overdrive olmak üzere iki kanala sahiptir. Ayrıca overdrive Style düğmesi ile iki farklı tonda ses almak mümkündür. Master Volume ve Master Reverb'e ek olarak, her iki kanal (Normal ve Overdrive) aynı Treble ve Bas ton kontrollarını paylaşır. Overdrive kanalındaki Gain düğmesi sayesinde ses doğru oranda sıcaklık kazandırılablir.

AC15VR'nin arka panelinde 8 ohm'lik kabinle kullanılabilmesini sağlayan bir external speaker jakı bulunur. Harici kabin kullanıldığında dahili hoparlör sessiz hale getirilir. Ayrıca el kullanmadan kanal değiştirmeyi ve reverb açıp kapatmayı sağlayan opsiyonel VFS2 ayak svici takabileceğiniz bir jak mevcuttur.

ÖZELLİKLER

Boyutlar: 602 x 265 x 456mm.

Ağırlık: 16,4kg.

Çıkış gücü: 15 Watt RMS 8 Ohms

Hoparlör: 1 x 12", 8 Ohm VX12 Celestion custom hoparlör

Girişler: Input jakı, Footswitch jakı

Çıkışlar: External Loudspeaker jakı

Seçenekler: VFS2 dual ayak svici

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS