GENEL AÇIKLAMA

VOX Hand-wired serisinden AC15HW1, bir adet Celestion G12M Greenback hoparlöre ve turret tasarımlı boarda sahip hard-wired bir kombo amfidir.


Huş tabakalı kabini doğal bir yüksek frekans dağıtıcıdır. Tamamen tube tasarımlıdır. Üç adet ECC83/12AX7 preamp tube'u vardır. EL84 Duet power tube ve EZ81 düzeltici bulundurmaktadır. Daha geniş bir dinamik aralık sunmak üzere uygun Ruby Tubes kullanılmıştır. Geleneksel VOX iki kanal tasarımına sahip olup (Top Boost ve Normal), her kanal için High ve Low girişleri yanında normal kanal için ek olarak BRIGHT svici, Top Boost kanalı için ise daha fazla gain'e ulaşmak adına HOT/COOL svici sunulmuştur. Master Volume/BYPASS svici Master Volume bölümünü tamamen devreden çıkarma imkanı verirken, OP modu sayesinde amfinin çıkış gücü seviyesi yarıya düşürülebilmektedir.


1960'ın klasik AC30'unu hatırlatan vintage alacalı vinil gövdeye sahiptir. Birlikte verilen VFS1 ayak svici ile Top Boost kanalının HOT/COOL svici kontrol edilebilir. Amfiye uyumlu tozdan koruyucu örtüsü de hediye olarak verilmektedir.

ÖZELLİKLER

Güç çıkışı: 15 Watt RMS içine 8/16 Ohms 

Lamba içeriği: Preamp: 3 adet ECC83/12AX7, Power amp: 2 adet EL84, Düzeltici: EZ81 

Hoparlörler: 1 adet 12” Celestion G12M Greenback; 16 Ohm 

Girişler: NORMAL kanal jakları: 1 HIGH; 1 LOW, TOP BOOST kanal jakları: 1 HIGH; 1 LOW, FOOT SWITCH jakı 

Çıkışlar: Harici hoparlör bağlantı jakı, Ek hoparlör bağlantı jakı

Boyutlar: 610 x 260 x 550 mm 

Ağırlık: 22.2 kg 

Kutu içeriği: Güç kablosu, VFS1 ayak svici, Tozdan koruyucu örtü

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS