GENEL AÇIKLAMA

VOX Valvetronix+ serisi, 99 kullanıma hazır preseti, çok sayıda efekti ve Power Level kontrolu yanında 12AX7 vacuum tube ile gerçek tube tonu sunmaktadır.

99 preseti arasında 33 song (klasik tracklarda kullanılan sesler), 33 temel amfi (Valvetronix amp modeling), 33 efektli amp model (Chorus, flanger ve trmolo gibi çeşitli efektlerle oluşturulmuş sesler) preseti bulunmaktadır. 11 pedal türü, 11 Tap Tempo kontrollu modülasyon (chorus, flanger vb.)/delay, 3 reverb türü efektler ile toplamda 25 popüler yüksek kalite efekt bulundurur. 8 user programına arzu edilen ayarlar kaydedilebilir. Klasik AC30'dan modern Night Train'e, ender bulunan klasiklerden higain boutique modellere pek çok amfi modeli içerir. Amfide Gain, Volume, Master Volume; EQ'da Treble, Middle ve Bass bulunur. Power Level kontrolu sayesinde power amfi çıkış gücü limitlenerek herhangi bir dinleme seviyesinde power amp distortion'ı elde edilebilir.

Dahili otomatik akort cihazı vardır. VOX orjinal hoparlörlüdür. Kulaklık çıkışından full hoparlör kabini karakterine sahip ses alınabilir. Opsiyonel VFS5 ayak svici ile programlar değiştirilebilir, efektler açılıp kapatılabilir yada Tap Tempo fonksiyonu ayarlanabilir.

ÖZELLİKLER

Amfi model sayısı: 33

Efekt sayısı: Pedal türü: 11, Modülasyon/Delay: 11, Reverb: 3, Gürültü azaltma: 1

Program sayısı: Preset: 99, User: 8 (2 bank 4 kanal)

Input/Output jakları: Üst panel: INPUT jakı (1/4" Mono), PHONES jakı (1/8" Stereo), AUX IN jakı (1/8" Stereo) Arka panel: FOOT SW jakı

Power amfi çıkışı: 4 ohm'de maksimum 150W RMS

Hoparlör: 2 adet VOX Orjinal 12", 8 ohms (4 ohms çalışması için paralel bağlanmıştır.)

Güç kaynağı gereksinimleri: AC, lokal voltaj

Güç tüketimi: 66W

Boyutlar: 422 x 222 x 406 mm.

Ağırlık: 10.9 kg

Aksesuarlar: Güç kablosu

Seçenekler: VOX VFS5 ayak svici

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS