GENEL AÇIKLAMA

VOX VX I modelleme amfilerinin çıtasını yükseltiyor. VX I veVX II de bulunan tamamen yeni VET (Virtual Element Technology) modelleme devreleri sayesinde sayısız klasik amfiyi geri getirdiği gibi, gitaristlere en iyi analog ve dijital tonların her ikisini birden başarılı bir şekilde sunuyor. Daha otantik bir sound elde etmek ve daha efektif bir ses çıkışı için, VX amfileri benzersiz-bas refleks yapısı ile kapalı tek parça hoparlör kabin birleşimini kullanıyor. Kabinenin şekli, ön ve arka yüzeylerin eğriliği, ve iç takviye parçaları, rezonansın en iyi şekilde kullanılması için dikkatlice tasarlanmıştır. Geleneksel ahşap bölme görünümü korumak ve klasik gitar amfisi tonu için tercih edildi. Kabin hafif ve dayanıklı bir materyal olan ABS ile yapılmış olup kolayca taşınabilir ve üstün akustik özellikleri ile kaliteli ses çıkışı sağlar.

VX I  11 klasik amfi modellemesi ve 8 farklı efekt sunar ve 22 ayrı kullanıcı kaydı bulunur. Amfi modellerinin çeşitliliği geniştir, 1950 ve 1960'lardaki klasik amerikan ve ingiliz amfilerinden ,VOX'un sevilen klasik modeli AC30 tonlarından, modern yüksek-gainli amfilere karad uzanır. Bu harika amfi soundlarını tamamlayan 8 adet efekt ise; chorus, flanger, phaser, tremolo, tape-tarzı delay, analog-tarzı delay ve 2 çeşit reverb: spring ve hall.

Eğer hafif, otantik gitar tonları ve profesyonel ses kalitesi olan bir amfi arıyorsanız, VOX VX I tam aradığınız amfi.

ÖZELLİKLER

Amfi modelleri: 11

Efektler: 8

Hazır programlar: 11

Kullanıcı programları: 2 (VFS5 foot switch kullanıldığında kullanıcı program sayısı 8 e yükselir)

Giriş / Çıkış: INPUT jack, Headphones jack, AUX IN jack, FOOT SW jack / Power Amfi Çıkışı: Maximum approx. 15W RMS @4 ohms

Hoparlör: 6.5” 4 ohms

Signal Processing

A/D conversion: 24-bit

D/A conversion: 24-bit

Sampling Frekansı: 44.1 kHz

Güç Kaynağı: AC adaptör (DC 12 V)

Elektrik Sarfiyatı: 2.5 A

Boyutlar (E x D x Y): 354 x 192 x 313 / 13.94” x 7.56” x 12.32”

Ağırlık: 3.8 kg / 8.38 lbs.

İçinde bulunanlar: AC adaptör.

Aksesuarlar (ayrı satılır): VOX VFS2 footswitch, VOX VFS5 footswitch.

 

* Teknik özellikler geliştirme amaçlı olarak haber verilmeden değiştirilebilir.

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS