GENEL AÇIKLAMA

VOX VX II modelleme amfilerinin çıtasını yükseltiyor. VX I veVX II de bulunan tamamen yeni VET (Virtual Element Technology) modelleme devreleri sayesinde sayısız klasik amfiyi geri getirdiği gibi, gitaristlere en iyi analog ve dijital tonların her ikisini birden başarılı bir şekilde sunuyor. Daha otantik bir sound elde etmek ve daha efektif bir ses çıkışı için, VX amfileri benzersiz-bas refleks yapısı ile kapalı tek parça hoperlör kabin birleşimini kullanıyor. Kabinenin şekli, ön ve arka yüzeylerin eğriliği, ve iç takviye parçaları, rezonansın en iyi şekilde kullanılması için dikkatlice tasarlanmıştır. Geleneksel ahşap bölme görünümü korumak ve klasik gitar amfisi tonu için tercih edildi. Kabin hafif ve dayanıklı bir materyal olan ABS ile yapılmış olup kolayca taşınabilir ve üstün akustik özellikleri ile kaliteli ses çıkışı sağlar.

VX II  11 klasik amfi modellemesi ve 8 farklı efekt sunar ve 22 ayrı kullanıcı kaydı bulunur. Amfi modellerinin çeşitliliği geniştir, 1950 ve 1960'lardaki klasik amerikan ve ingiliz amfilerinden ,VOX'un sevilen klasik modeli AC30 tonlarından, modern yüksek-gainli amfilere karad uzanır. Bu harika amfi soundlarını tamamlayan 8 adet efekt ise; chorus, flanger, phaser, tremolo, tape-tarzı delay, analog-tarzı delay ve 2 çeşit reverb: spring ve hall.

VX II de PC, Mac, ve hatta iOS platformlarıyla kolayca bağlantı sağlamak için USB port bulunuyor. ve paket olarak içinde VOX’un JamVOX III ve yeni VOX Tone Room ile en sevdiğiniz amfi modelleri ve efektleri üzerinde ayar yapmanıza olanak sağlayan yazılımlar bulunuyor.

ÖZELLİKLER

Amfi modelleri: 11

Efektler: 8

Hazır programlar: 11

Kullanıcı programları: 2 (VFS5 foot switch kullanıldığında kullanıcı program sayısı 8 e yükselir)

Giriş / Çıkış: INPUT jack, Headphones jack, AUX IN jack, FOOT SW jack, USB (Type B) port

Power Amfi Çıkışı: Maximum approx. 30 W RMS @4 ohms

Hoperlör: 8” 4 ohms

Signal Processing

A/D conversion: 24-bit

D/A conversion: 24-bit

Sampling Frekansı: 44.1 kHz

Güç Kaynağı: AC adaptör (DC 15 V)

Elektrik Sarfiyatı: 3.3 A

Boyutlar (E x D x Y): 354 x 192 x 313 / 13.94” x 7.56” x 12.32”

Ağırlık: 3.8 kg / 8.38 lbs.

Beraberinde verilenler: AC adaptör, JamVOX III indirme kartı

Aksesuarlar (ayrı satılır): VOX VFS2 footswitch, VOX VFS5 footswitch

KLAVUZLAR & DESTEK


VIDEO

facebook twitter youtube instagram
Copyright © 2015 Can Elektronik | VOX AMPS